RSS
 

DBAJMY O WIZERUNEK NASZEJ WSI BACHURY

27 kwi
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

DSC03811

TAK  TAK  TAK

niestety tak wygląda w Bachurach – musimy z tym coś zrobić  !

Tak wygląda w wielu miejscach, gdzie nikt nie mieszka. Domy pustoszeją, a wokół zarasta krzewami. Ogrodzenia drewniane rozsypują się. Spadkobiercy nic w tej sprawie nie robią.

Co my mieszkańcy możemy zrobić ?

Co w tej sprawie może zrobić Sołtys ?

Myślę, że wspólnymi siłami i pomocy Pana Burmistrza uda nam się porozumieć ze spadkobiercami danych posesji, aby nasza wioska miała swój ładny wizerunek.

Jako Sołtys Bachur dążę do tego, aby moje ogłoszenia w Gazecie Michałowa nie były pustymi słowami, że Bachury witają i zapraszają – na atrakcje, które są i które będą.

Dzięki FUNDUSZOM SOŁECKIM wzbogacimy swoja wioskę w altanę i inne przydatne przedmioty – gdzie my mieszkańcy będziemy mogli się spotykać, rozmawiać, śpiewać, tańczyć.

Na chwile obecną w Urzędzie Miasta w Michałowie trwają prace związane z przygotowaniem dokumentacji technicznej na budowę drogi w naszej miejscowości Bachury. Chcieliśmy tego prawie wszyscy.  Zmiana nawierzchni poprawi komfort  jazdy, ale też w dużej mierze poprawi wizerunek wsi.

Jeżeli o coś prosimy i otrzymujemy – to do nas należy dbanie  i zainteresowanie.

Przecież tu mieszkamy i zapraszamy  swoich gości.

Dbajmy o to, co się dzieje wokół nas i szanujmy to co otrzymamy.

Zapraszam do odwiedzania naszej strony   www.bachury.blog.pl

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~Nela

    28 kwietnia 2017 o 03:14

    Jestem bardzo ciekawa kto pozostawił te śmieci,przecież to ze płoty sie wala to normalne zjawisko z biegiem czasu ale wyrzucanie śmieci na opustoszałe podwórka to juz zupełnie inna sprawa.Przeciez żaden obcy specjalnie nie wyrzuciłby smieci we wsi.Mieszkancy sami musza nauczyć sie dbać o porządek i ład nie tylko na swoich podwórkach ale w całej okolicy.A wracając do drogi to jaka to będzie nawierzchnia?
    Kiedy zacznie sie budowa tej drogi?Pozdrawiam

     
 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×