RSS
 

XIX SESJA RADY MIEJSKIEJ W MICHAŁOWIE Z DNIA 31 MAJA 2016 r.

17 lip
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Przy głosie Sołtys Sołectwa Bachury

 

W dniu  31 maja  2016 r. odbyła się XIX  Sesja Rady Miejskiej w Michałowie.

Poruszyłem kwestię  wycinki suchych drzew znajdujacych się naterenie suchych drzew, które zagrażają bezpieczeństwu przejeżdzającym samochodom, rowerzystom, osobą.

DSC03365

DSC03366

DSC03367

W tej sprawie zabrał również głos Sołtys Sołectwa Jałówka

Prosiłbym w tej sprawie jeszcze raz Pana Burmistrza o poprawę bezpieczeństwa.

W imieniu mieszkańców zgłosiłem potrzebę  wykonania nawierzchni asfaltowej we wsi Bachury.

W rozmowie z Panem Burmistrzem uzyskałem informacje, że w tej sprawie był telefon / nie podano od kogo /, że zgłoszono sprzeciw budowie nawierzchni asfaltowej.

Osobiście ustaliłem, że telefon wykonała jedna osoba / nie podaję /, która jest przeciwnikiem tej inwestycji. Jak wynika z ustaleń osoba ta nie jest na stałe zameldowana w Sołectwie Bachury.

Każdy głos przeciwny jest tak samo ważny jak i pozytywny, który wymaga dalszej analizie i rozmów.  w chwili obecnej nie znam konkretów  sprzeciwu.

Zapewne znajdziemy jakieś jakieś rozwiązania. Większość jednak mieszkańców jest za zmianą nawierzchni.

Panie Burmistrzu w niedługim czasie zostanie sporządzone pismo  dot. mojego wniosku z rozwiązaniami.

 

Kolejny  wniosek  to uzyskanie zgody od Pana Burmistrza na zagospodarowanie działki gminnej nr 220/3 w Sołectwie Bachury  i utworzenie na niej skwerku/parku do spotkań mieszkańców / propozycja  realizacji z Funduszu Sołeckiego /.

Dzisiaj już wiemy, że działka ta jest już naszą własnością / taką informację  uzyskałem ustną od Pana Burmistrza Włodzimierza Konończuka. O tym już napisałem na blogu / patrz zapis 15 lipiec 2016 r. – treść Bachury otrzymało od Burmistrza Michałowa nieruchomość /

 

DSC03450

W załączeniu protokół z posiedzenia.


http://bip.ug.michalowo.wrotapodlasia.pl/protokol_s/protokol-nr-xix-16-z-dnia-2016-06-22-protokol-nr-xix-16-z-posiedzenia-rady-miejskiej-w-michalowie-vii-kadencji-ktore-odbylo-sie-31-maja-2016r-w-sali-narad-urzedu-miejskiego-w-michalowie-przy-ulicy-bialostockiej-11.html

 

 

W załączeniu   – media z przebiegu sesji. 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×